Виробничий процес завжди пов’язаний з утворенням відходів, які потім створюють навантаження на нашу планету. Ми дбаємо про природу, саме тому в компанії Lanex є лінія регенерації. Що таке регрануляція і чим вона корисна? Дізнайтеся з наступного тексту.
Лінія регрануляції або, якщо хочете, рециклінгу – це установка для переробки відходів, з яких створюється гранулят, що використовується як вихідний матеріал для подальшого виробництва. Завдяки цьому ми можемо виробляти для вас канати зі 100% вторинної сировини, які потім на 100% придатні для повторної переробки.
Як працює лінія?
Залишки канатів, вторинні відходи у вигляді пластикової упаковки або інших відходів з поліетилену та поліпропілену переміщуються до подрібнювача за допомогою конвеєрної стрічки. В екструдері матеріал розплавляється, змішується і обробляється грануляційними ножами, утворюючи пухкий і сухий гранулят. Він має рівномірну форму і дуже низький вміст залишкової вологи і в подальшому використовується як вихідний матеріал для виробництва волокон і канатів. Ця лінія регрануляції здатна виробляти 185 кілограмів грануляту на годину, що становить загалом 282 тонни грануляту на рік.
Як працює така лінія регрануляції, можна побачити в короткому відеоролику.